eyclogob

Eğlence ve Maceraya Sen de Katıl

  Biz Kimiz?

  osmanEğitmen. "Patronlar ve Patron Olmak İsteyenler İçin" isimli kitabın yazarı. Eğitimci İzci Lideri. Hızır İzci Grubu’nun kurucusu ve başkanı (www.hizirizci.com). Lykia İzcilik ve Doğa Sporları Kulübü Derneği’nin kurucusu ve başkanı (www.lidosk.org). Liselerarası Oryantring yarışmasında Kız ve Erkek takımları Türkiye Şampıyonu. Kamu'ya ve özel sektöre sürekli eğitimler veren Kişisel Gelişim Uzmanı.

  Eğitim Durumu: Gazi Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Eğitimi Bölümü

  ozcan kilic1989'dan beri Fizik Öğretmnliği, yirmi yıldır İzci Liderliği yapıyor. Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanı. Kamuda ve Özel sektörde beşbinden fazla öğrenciye eğitim ve danışmanlık hizmeti verdi ve günümüzde vermeye devam etmektedir.

   - Fırat Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Fizik Bölümü Mezunu
   - Liderlik Temel Kursu Sertifikası
   - Ocakbaşı Kursu Sertifikası
   - Süleyman Demirel Üniversitesi, Liderlik Kariyer ve Eğitim Araştırma Uygulama Merkezi Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifikası

  yunus emre dagli

  Akdeniz Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden 2018 yılında mezun olmuştur. Öğrenim hayatı sırasında Bosna Hersek’te Erasmus eğitim programını gerçekleştirmiştir. Daha sonrasında kısa dönem Avrupa Gönüllü Hizmetini İtalya, Sicilya’da gerçekleştirmiştir. Bunun yanı sıra birçok Erasmus+ projesinde yer almış, takım liderliği, kolaylaştırıcılık ve eğitmenlik yapmıştır. 2018 yılında İspanya, Granada’da Erasmus stajını yapmıştır. Çok iyi derecede İngilizce ve orta seviyede Fransızca bilmektedir. Şu anda LİDOSK’un profesyonel çalışanı olarak görev yapmaktadır.

  meMacaristanlıdır. Avrupa Gençlik Kampı'ndan sorumlu, LIDOSK'da staj yapmakta ve Erasmus + ve yerel etkinliklerde destek vermektedir. Budapeşte İşletme Okulu'ndan mezun oldu, Turizm ve İkram eğitimi aldı. Suriyeli mültecilerin çevresel korunma, sürdürülebilirlik, bütünleşme ve sosyal uyumu konularında Türkiye'de iki EVS / ESC (Gönüllü Hizmet) yaptı. Yirmiden fazla hareketlilik programına ve ayrıca Macaristan'daki Gençlik Köprüleri Budapeşte Derneği'nin kurucu ortaklarına katıldı.

   

  lidosk 150

   

  European Youth Camp - Avrupa Gençlik Kampları

  Varlık Mah. Hızır Resi Cad. 179. sok. No: 7/3 M. Esat Oğuz apt. Kat: 2 D: 9 Muratpaşa/ANTALYA

  +90 242 247 72 82

  info@europeanyouthcamp.com

   

  Aktif Dil / Active Lang